Ruby heeft het conservatorium gevolgd waar zij de muziek- en theateropleiding volgde en hier viel ze op door haar enorme talent en gedrevenheid.
Momenteel is Ruby op binnen- en buitenlandse podia te zien als Solo Artiest en werkt ze daarnaast samen met live muzikanten en dj’s.
Ze toerde door het land met swingende theaterproducties zoals de ‘80’s Flashback Theater Tour’ en ‘ ‘t Dak eraf’ – met Erik Mesie (Toontje Lager) en Bert Heerink.
Ruby is een erg ervaren en fantastische zangeres met een waanzinnige uitstraling. Dit bracht haar in voorprogramma’s van o.a. Jan Smit, Nick en Simon, Gerard Joling, Marco Borsato, Belle Perez en het Metropole Orkest.
Alle, op deze pagina, genoemde prijzen zijn onder voorbehoud van tussentijdse prijswijzigingen en/of typefouten, exclusief 9 of 21% BTW en 7% BUMA. Wij besteden veel aandacht aan de samenstelling en informatie verschaffing op deze pagina, doch zijn wij niet aansprakelijkheid voor de juistheid en volledigheid hiervan, dan wel voor direct of indirect geleden schade ten gevolge van handelen of nalatigheid op basis van de functionaliteiten en/of informatieverschaffing op deze pagina. burolivemuziek.nl behoudt zich het recht voor om ten allen tijde de op deze pagina vermelde informatie aan te passen en/of te wijzigen en/of te verwijderen.