Artiest naar wens en communucatie uitstekend
Je wordt goed op de hoogte gehouden, korte lijnen. Snelle reactie op de mail. Artiest was ook naar wens en ook de betaling verliep soepel!
Solist Hans van Heiningen is een licht klassieke zanger die studeerde aan het Sweelinck Conservatorium te Amsterdam en zijn studie vervolgde in Utrecht bij Udo Reinemann. Hij maakte deel uit van concerten met oratoriumkoren en orkesten.
Hans is als zanger werkzaam in zeer uiteenlopende genres als: opera, operette, concerten, musicals en muziektheater. Hij heeft gastrollen vervuld bij verschillende toneelgezelschappen, bedrijfs- en promotiefilms.
Succesvol zijn ook zijn optredens als zanger met onder andere progamma’s als ‘Winterreise’ van Franz Schubert en liederen van onder andere Schumann, Wolf, Mahler, Williams, Finzi, Duparc en Diepenbrock.
Hans is naast zangdocent ook begenadigd zanger op bv bruiloften. Als licht klassieke zanger heeft hij veel ervaring en een groot repertoire aan sfeervolle songs van bv. Il Divo, Andrea Bocelli, Charles Aznavour en Ave maria.
Hij maakt samen met het bruidspaar graag een prachtige huwelijksceremonie met bijpassende liederen. Laat je verrassen door de romantische klanken van de stem van Hans. Dit kan zowel akoestisch als versterkt.
Alle, op deze pagina, genoemde prijzen zijn onder voorbehoud van tussentijdse prijswijzigingen en/of typefouten, exclusief 9 of 21% BTW en 7% BUMA. Wij besteden veel aandacht aan de samenstelling en informatie verschaffing op deze pagina, doch zijn wij niet aansprakelijkheid voor de juistheid en volledigheid hiervan, dan wel voor direct of indirect geleden schade ten gevolge van handelen of nalatigheid op basis van de functionaliteiten en/of informatieverschaffing op deze pagina. burolivemuziek.nl behoudt zich het recht voor om ten allen tijde de op deze pagina vermelde informatie aan te passen en/of te wijzigen en/of te verwijderen.
Artiest naar wens en communucatie uitstekend
Je wordt goed op de hoogte gehouden, korte lijnen. Snelle reactie op de mail. Artiest was ook naar wens en ook de betaling verliep soepel!
Zeer accuraat, vriendelijk en behulpzaam met een enorm netwerk aan geweldige muzikanten
We zijn (zelfs in Corona tijd) heel goed geholpen door dit bureau en hebben op zeer korte termijn geweldige muzikanten weten te boeken die voor mijn vader’s 70e verjaardag een hele mooie serenade hebben gespeeld. Communicatie verliep heel soepel en zelfs de prijs was heel erg redelijk. Enorme aanrader!
Het feest heeft dankzij de Charles Dickens Orgelman een speciale dimensie gekregen.
Alles verliep geheel vlekkeloos! Chapeau en bedankt!
Namens Humanitas DMH Barendrecht
Vanaf het eerste moment dat wij met Rene in contact zijn gekomen tot het einde van een hele week vol feest zijn wij echt in de watten gelegd.
Licht & geluid uitstekend! communicatie super.
Over twee jaar gaan we weer contact opzoeken 🙂
Rene, Walter, Luuk en Roderick onwijs bedankt
Op laatste moment was ik op zoek naar een band, Burolivemuziek gebeld en binnen een uur had ik een band voor de volgende dag! Gewedlig service en een top band 🙂
Hoi René,
Sorry voor mijn late reactie! We hebben een geweldig feest gehad. Alles is super verlopen. We horen alleen maar top reacties van collega’s.
Ik wil je graag bedanken voor al je hulp!!
Het was inderdaad een zeer geslaagd feest! Veel dank voor jouw inzet om alles te regelen rondom het licht/geluid, DJ en de band natuurlijk.
Ik was erg tevreden over met name de band, ze hebben waanzinnig goed gespeeld, en ook de mogelijkheid om verzoeknummers bij ze in te dienen beviel goed.