Artiest naar wens en communucatie uitstekend
Je wordt goed op de hoogte gehouden, korte lijnen. Snelle reactie op de mail. Artiest was ook naar wens en ook de betaling verliep soepel!
The Guilty Six is een Nederlandse bluesrockband die in 2017 werd opgericht in Amsterdam. De band bestaat uit vijf ervaren muzikanten en zangeres Gerrie van der Klei, die haar carrière begon in de jazzwereld en later ook actief was als musicalactrice.
Deze fantastische band staat bekend om hun opzwepende en dynamische live-optredens, waarbij bluesrock wordt gemixt met elementen uit soul, funk en jazz. De band speelt zowel eigen nummers als covers van bekende bluesartiesten als Howlin’ Wolf, Muddy Waters en Stevie Ray Vaughan.
De band heeft inmiddels een debuutalbum uitgebracht, genaamd ‘Blues and Beyond’, dat lovende recensies kreeg. De muziek van deze bluesrockband wordt geprezen om de rauwe en soulvolle stem van zangeres Gerrie van der Klei en het virtuoze gitaarspel van gitarist Klaas Wendling.
Met hun unieke mix van verschillende muziekstijlen heeft deze blusrockband een eigen plek veroverd in de Nederlandse muziekscene. Hun optredens zijn altijd een feestje en de band weet keer op keer het publiek te raken en te vermaken met hun opzwepende en soulvolle bluesrock.
Fotograaf: Jan Louise
Alle, op deze pagina, genoemde prijzen zijn onder voorbehoud van tussentijdse prijswijzigingen en/of typefouten, exclusief 9 of 21% BTW en 7% BUMA. Wij besteden veel aandacht aan de samenstelling en informatie verschaffing op deze pagina, doch zijn wij niet aansprakelijkheid voor de juistheid en volledigheid hiervan, dan wel voor direct of indirect geleden schade ten gevolge van handelen of nalatigheid op basis van de functionaliteiten en/of informatieverschaffing op deze pagina. burolivemuziek.nl behoudt zich het recht voor om ten allen tijde de op deze pagina vermelde informatie aan te passen en/of te wijzigen en/of te verwijderen.
Artiest naar wens en communucatie uitstekend
Je wordt goed op de hoogte gehouden, korte lijnen. Snelle reactie op de mail. Artiest was ook naar wens en ook de betaling verliep soepel!
Zeer accuraat, vriendelijk en behulpzaam met een enorm netwerk aan geweldige muzikanten
We zijn (zelfs in Corona tijd) heel goed geholpen door dit bureau en hebben op zeer korte termijn geweldige muzikanten weten te boeken die voor mijn vader’s 70e verjaardag een hele mooie serenade hebben gespeeld. Communicatie verliep heel soepel en zelfs de prijs was heel erg redelijk. Enorme aanrader!
Het feest heeft dankzij de Charles Dickens Orgelman een speciale dimensie gekregen.
Alles verliep geheel vlekkeloos! Chapeau en bedankt!
Namens Humanitas DMH Barendrecht
Vanaf het eerste moment dat wij met Rene in contact zijn gekomen tot het einde van een hele week vol feest zijn wij echt in de watten gelegd.
Licht & geluid uitstekend! communicatie super.
Over twee jaar gaan we weer contact opzoeken 🙂
Rene, Walter, Luuk en Roderick onwijs bedankt
Op laatste moment was ik op zoek naar een band, Burolivemuziek gebeld en binnen een uur had ik een band voor de volgende dag! Gewedlig service en een top band 🙂
Hoi René,
Sorry voor mijn late reactie! We hebben een geweldig feest gehad. Alles is super verlopen. We horen alleen maar top reacties van collega’s.
Ik wil je graag bedanken voor al je hulp!!
Het was inderdaad een zeer geslaagd feest! Veel dank voor jouw inzet om alles te regelen rondom het licht/geluid, DJ en de band natuurlijk.
Ik was erg tevreden over met name de band, ze hebben waanzinnig goed gespeeld, en ook de mogelijkheid om verzoeknummers bij ze in te dienen beviel goed.