Somewhere On Stage (Iron Maiden tribute) boeken
Somewhere On Stage (Iron Maiden tribute) boeken
Biografie Somewhere on Stage (iron maiden tribute)
Somewhere On Stage, a tribute to Iron Maiden, is opgericht in de zomer van 2002. De focus wordt direct gericht op het tot in de perfectie naspelen van de Iron Maiden songs, voornamelijk de klassiekers uit de tachtiger jaren die de fans graag willen horen.
Showelementen
Naast het muzikale aspect investeert de band ook in het showelement zoals een groot videoscherm waarop tijdens de show video klassiekers te zien zijn. Een semi-striptease act van Charlotte the Harlot, veel rook en vuurwerk en een drie meter grote Eddie mascotte die over het podium loopt. De band speelt naast de Nederlandse shows ook in Duitsland en België.
![]()
Nostalgische gevoel
Het hoogtepunt is een tournee door het Verenigd Koninkrijk in maart 2010. Somewhere On Stage is een graag geziene band op grote festivals. Ervaar het nostalgische gevoel en waan jezelf weer even terug in de tijd van de lange haren en de studs en patches op de spijkerjas. Deze band speelt elk plein, veld of feesttent plat.